Untitled Document

Temat Përgjigjet Autori Shikime Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Falja e namazit - Falja e syneteve, tabela e rekateve etj.
 
1Andi K.2880prej Sun May 04, 2014 3:15 pm
Ramiz Gafari Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Nuk ka ndryshim e as fuqi pa ndihmën e All-llahut.
 
0Andi K.367prej Sat Sep 28, 2013 12:05 am
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Çdo falënderim i përket Allahut, i Cili është Një, ndërsa paqja dhe bekimet qofshin mbi atë pas të cilit s’ka më të Dërguar. Sakaq…
 
0Andi K.475prej Fri Sep 27, 2013 11:56 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Pasqyra e lutjeve qe thuhen gjate faljes se farzeve...
 
0Andi K.426prej Fri Sep 27, 2013 9:38 am
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
SISTEMI FAMILJAR NËN HIJEN E KUR’ANIT DHE SUNNETIT
 
0Andi K.479prej Thu Sep 26, 2013 9:39 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Statusi familjar në Islam, organizimi dhe situata.
 
0Andi K.319prej Thu Sep 26, 2013 9:35 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Allahu Xh.Sh na ka krijuar për një qëllim.....
 
0Andi K.283prej Thu Sep 26, 2013 9:32 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Kushtet e fesë në përmbajtje konkrete themelore për ISLAMIN!
 
0Andi K.279prej Tue Sep 24, 2013 11:38 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Me Titra Shqip
 
0Andi K.334prej Mon Sep 23, 2013 11:01 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Me H.Shefqet Krasniqi
 
0Andi K.292prej Mon Sep 23, 2013 10:57 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Si bëhet namazi i SABAHUT, DREKES, IKINDISE, AKSHAMIT DHE JACISE me detaje të plota!
 
0Andi K.294prej Mon Sep 23, 2013 10:54 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riTë jetuarit MUSLIMAN Empty
Marrja e Abdesit shqip e sofistikuar në ç'do detaj të mundshëm.
 
0Andi K.309prej Mon Sep 23, 2013 10:50 pm
Andi K. Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderatorët:Asnjë
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek: