Untitled Document

Share
 

 Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 25

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu  Empty
MesazhTitulli: Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu    Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu  I_icon_minitimeWed Sep 25, 2013 10:29 am
Lavd-falënderimi i takon All-llahut,
qoftë paqja mbi të Dërguarin e Tij
si dhe mbi të gjithë shërbyesit e mirë të Zotit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
 

Permiresimi i Familjes - Irfan ef. Salihu

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Ligjerata Islame-