Untitled Document

Share
 

 Papërgjegjsia në punë dhe moskthimi i borxhit padrejtësi - Bashkim Bajraktari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 25

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


Papërgjegjsia në punë dhe moskthimi i borxhit padrejtësi - Bashkim Bajraktari Empty
MesazhTitulli: Papërgjegjsia në punë dhe moskthimi i borxhit padrejtësi - Bashkim Bajraktari   Papërgjegjsia në punë dhe moskthimi i borxhit padrejtësi - Bashkim Bajraktari I_icon_minitimeWed Sep 25, 2013 7:18 pm


Lavd-falënderimi i takon All-llahut,
qoftë paqja mbi të Dërguarin e Tij
si dhe mbi të gjithë shërbyesit e mirë të Zotit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
 

Papërgjegjsia në punë dhe moskthimi i borxhit padrejtësi - Bashkim Bajraktari

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Ligjerata Islame-