Untitled Document

Share
 

 Umer Ibn Hattabi r.a tregon:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295
Pikët : 931
Reputacioni : 7
Data e regjistrimit : 06/02/2013
Mosha : 25
Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni

Umer Ibn Hattabi r.a tregon: Empty
28112014
MesazhUmer Ibn Hattabi r.a tregon:

"E kam dëgjuar të Dërguarin e Allahut të thotë: " Shpërblimi i veprave varet nga qëllimi që ka pasur çdonjëri dhe gjithsecili do të marrë shpërblim në përputhje me qëllimin që ai ka pasur. Kështu, kushdo që shpërngulet për përfitime të kësaj bote apo për t'u martuar, shtegtimi i tij do të jetë për atë që ai u shpërngul."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Umer Ibn Hattabi r.a tregon: :: Komentet

No Comment.
 

Umer Ibn Hattabi r.a tregon:

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Hadithe nga Buhariu-
Kërce tek: