Untitled Document

Share
 

 Ibn Mesudi r.a tregon:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295
Pikët : 931
Reputacioni : 7
Data e regjistrimit : 06/02/2013
Mosha : 25
Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni

Ibn Mesudi r.a tregon: Empty
29112014
MesazhIbn Mesudi r.a tregon:

"Degjova dikë të këndojë një ajet kuranor, por une e kisha degjuar ndryshe nga pejgamberi A.S kështu që e kapa per dore dhe e cova tek i dërguari i Allahut(pasi i tregova per shqetsimin) i dërguari i Allahut tha: Qe të dy keni të drejtë, mos ndryshoni asgje mes jush, pasi kombet para juve ndryshuan(dhe u grindën në vet mesin e tyre) dhe u shuan(nga ndryshimi dhe grindja në gjirin e tyre)"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Ibn Mesudi r.a tregon: :: Komentet

No Comment.
 

Ibn Mesudi r.a tregon:

Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Hadithe nga Buhariu-
Kërce tek: