Untitled Document

Share
 

 Rregullorja e Forumit.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 25

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


Rregullorja e Forumit. Empty
MesazhTitulli: Rregullorja e Forumit.   Rregullorja e Forumit. I_icon_minitimeTue Apr 16, 2013 3:41 pm

Mirësevini në Islamishendrit Vizitor
Lexo rregullat me vëmendje ju lutem!Supozohet se rregullat e shkruara duhet te respektohen dhe të mos anashkalohen.

Si te anashkalohet denimi apo bani?!
Per te anashkaluar denimin apo banin, duhet qe te lexohen me kujdes rregullat qe gjenden ne kete topik!

Aktivitetet ilegale
Postet apo mesazhet private (PM) qe permbajne materiale jofetare e te ndryshme keqberese, rezultojne me ban permanent + fshirje te userit.

Hot Links
Kesaj rregulle do ti kushtohet shume rendesi!
Eshte e ndaluar qe te postohen linkat e ndryshem pa e futur ne code.
Kjo behet duke klikuar ne butonin Image, apo menyra tjeter "[code]linku[./code] (pa pike).
Ai qe nuk e respekton kete rregull do ti terhiqet verejtja, ne qoftese vazhdon do te mirren masa.

Hapja e topikave te njejte
Per ta anashkaluar hapjen e topikave te njejte, duhet qe te perdoret Search Function.
Kur e hapni ndonje topik dhe nuk e gjeni me search, pastaj me vone e vereni se ai topik ekziston, lajmeroni moderatorin e atij sekcioni dhe ai do ta beje merge topic.
Vetem ne raste te vecanta, temat e njejta do te fshihen!

Reklamat
• Postet apo PM me permbajtje te reklamave te ndryshme, ndalohen rreptesisht (vetem nese eshte lejuar nga staffi i Islamishendrit).
• Postimi i materialeve keqberese, ndalohet rreptesisht (vetem nese Antari bon kerkes per reklamim te ndonje forumi ateher lejohet ne emer t'ALLAHUT)


Vllezër dhe motra kto ishin disa rregulla thelbsore të forumit ISLAMISHENDRIT.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
 

Rregullorja e Forumit.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Islamishendrit :: Mirësevini-