Untitled Document

Share
 

 Të punuarit për Islam - Hoxhë Dr.Shefqet Krasniqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 25

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


Të punuarit për Islam - Hoxhë Dr.Shefqet Krasniqi Empty
MesazhTitulli: Të punuarit për Islam - Hoxhë Dr.Shefqet Krasniqi   Të punuarit për Islam - Hoxhë Dr.Shefqet Krasniqi I_icon_minitimeWed Sep 25, 2013 10:27 am
Lavd-falënderimi i takon All-llahut,
qoftë paqja mbi të Dërguarin e Tij
si dhe mbi të gjithë shërbyesit e mirë të Zotit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
 

Të punuarit për Islam - Hoxhë Dr.Shefqet Krasniqi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Ligjerata Islame-