Untitled Document

Share
 

 Gruaja muslimane me nikab

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Andi K.

Andi K.

Postimet : 295

Pikët : 931

Reputacioni : 7

Data e regjistrimit : 06/02/2013

Mosha : 25

Vendbanimi : Tetovë - Maqedoni


Gruaja muslimane me nikab Empty
MesazhTitulli: Gruaja muslimane me nikab   Gruaja muslimane me nikab I_icon_minitimeThu May 15, 2014 10:28 am

Në Francë një muslimane me nikab pasi bleu artikuj ushqimor në një supermarket qëndroi në radh për të paguar te kasierja. Pas disa minutash i erdhi radha për te bërë llogarin. Vajza kasiere ishte një vajzë e pambuluar arabe muslimane. Ajo filloi tja skenoj artikujt.pas një kohe ajo e shikoi atë me arrogancë dhe i tha : " Ne kemi shumë probleme në këtë vend dhe mbulesa juaj është një prej tyre. Ne si emigrantë kemi ardhur këtu për punë dhe jo për tua treguar fenë tonë ose historin tonë vendasëve.Nëse ju doni të praktikoni fene tuaj dhe të mbani nikabin mund te kthehemi në vendin tuaj arabë dhe mund të bëni çfarë të doni ! " Motra me mbulesë pasi paketoi artikujt e blerë ngriti nikabin e saj dhe ia tregoi fëtyrën kasieres.Kasierja u habit totalishtl. Vajza me mbules ishte një bjonde me sy blu : " . Unë jam një vajzë franceze jo një emigrante arabe, ky është vendi im dhe ky është islami i im, ju myslimanët e lindur këtu e keni shitur fenë tuaj dhe ne ua kemi blerë atë nga ju. ! "

Përktheu Mjeksia Islame
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://islamishendrit.albanianforum.net
 

Gruaja muslimane me nikab

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Multimedia :: Tregime Islame-